ERASMUS+EGZAMIN JĘZYKOWY

12.03.2024 Informacja

EGZAMINY Z JĘZYKÓW OBCYCH DLA STUDENTÓW UBIEGAJĄCYCH SIĘ O WYJAZD W RAMACH PROGRAMU ERASMUS +

9 kwietnia 2024 (wtorek)

Egzamin językowy na poziomie B2 odbywa się w formie pisemnej.

JĘZYK ANGIELSKI ROZPOCZNIE SIĘ o GODZ. 8.50, w sali 119 w budynku A

Po egzaminie z języka angielskiego odbędzie się egzamin z języka niemieckiego, hiszpańskiego o godzinie 11.00, w sali 034 w budymku A

UWAGA! Przed wejściem na salę kandydat musi okazać dowód tożsamości ze zdjęciem w celu potwierdzenia tożsamości. Jeżeli student nie okaże dokumentu, nie będzie egzaminowany.

Egzamin pisemny trwa 90 min.

Ma na celu przetestowanie trzech sprawności językowych słuchania, czytania i pisania oraz użycia struktur leksykalno-gramatycznych.

Składa się z czterech części , za które można uzyskać maksymalnie 100 pkt.

Do egzaminu moga przystąpić osoby, które złożyły dokumenty w Dziale Współpracy z zagranicą.

Wyniki egzaminu zostaną przekazane do Działu Współpracy z Zagranicą w dniu 15 kwietnia 2024 r.

EXAMINATIONS IN FOREIGN LANGUAGES FOR STUDENTS APPLYING FOR THE PLACEMENT IN THE ERASMUS + PROGRAMME

9 April 2024 (Tuesday)

The language examination at B2 level takes place in written form.

ENGLISH LANGUAGE starts at 8.50 a.m. in the room 119

The English exam will be followed by exams in German, Spanish at 11.00 a.m. in the room 034

PLEASE NOTE: Before entering the hall, the candidate must show a photo ID to confirm identity. If the student does not show the document, he or she will not be allowed to take the exam.

The written examination lasts 90 minutes.  It is designed to test the three language skills of listening, reading and writing and the use of lexical-grammatical structures. It consists of four parts , for which a maximum of 100 marks can be obtained.

The results of the examination will be communicated to the Department of International Relations on 15 April 2024.